IranaTajhiz.com

آسیاب قهوه اتوماتیک اگرو Egro One Grinder

One Grinder

برند: Egro

شرکت اگرو فعالیت خود در زمینه تولید ماشین الات صنعتی را در سال 1849 در سوِئیس اغاز کرد. این شرکت درسال 1972 اولین دستگاه اسپرسوساز تمام اتوماتیک را به دنیای قهوه معرفی نمود و از ان زمان تا کنون،واحد تحقیق و توسعه این شرکت (Egro LAB) توانسته با ثبت نواوری …

  • نقد و بررسی محصول
  • مشخصات فنی

شرکت اگرو فعالیت خود در زمینه تولید ماشین الات صنعتی را در سال 1849 در سوِئیس اغاز کرد. این شرکت درسال 1972 اولین دستگاه اسپرسوساز تمام اتوماتیک را به دنیای قهوه معرفی نمود و از ان زمان تا کنون،واحد تحقیق و توسعه این شرکت (Egro LAB) توانسته با ثبت نواوری های انحصاری گوناگونی نظیر (سیستم اسیاب مستقیم) درسال 1997 ، سیستم (شست و شوی خودکار) درسال 2005 ، سیستم گروپ هد فلزی 18 گرمی با دوام درسال 2010 و اختراعات بسیار دیگر، شرکت اگرو را به عنوان یکی از پیشتازان صنعت تولید دستگاه های اسپرسوساز تمام اتوماتیک دنیا به اثبات برساند.

آسیاب قهوه اتوماتیک اگرو Egro One Grinder دارای دو مخزن می باشد که یک مخزن پودری برای سرو نوشیدنی پودری (هات چاکلت) و مخزن دیگر برای ریختن مایعات از جمله شیر، جهت سرو نوشیدنی است. همچنین این دستگاه دارای یخچال شیر KS9 می باشد.

دستگاه Egro One Grinder قابلیت برنامه ریزی ۴۷ نوع نوشیدنی را دارد. گروپ هد های تمام فلزی این دستگاه هرکدام ۱۸ گرم وزن دارد. نور پردازی LED بکار برده شده در حاشیه و مرکز این دستگاه جلوه ویژه ای به آن داده است.

آسیاب قهوه اتوماتیک اگرو Egro One Grinder
One Grinder
نام دستگاه Egro One Grinder
کد دستگاه One Grinder
شرکت سازنده Egro
ساخته شده در کشور SWISS
گارانتی شده توسط ایرانا تجهیز
مدت گارانتی 1 سال
ابعاد 300x570x770 mm
وزن 57KG
قابلیت کارکرد برق
آموزش دستگاه دارد
سرویس و نگهداری دارد
*
*