IranaTajhiz.com

اسپرسو ساز آستوریا کامپکت تک گروپ – Astoria Compact

Compact

برند: Astoria

اسپرسوساز استوریا کامپکت تک گروپ ساخت کشور ایتالیا یک دستگاه اتوماتیک و یک اسپرسوساز صنعتی پیشرفته و قدرتمند میباشد. همچنین این محصول دارای بویلر(دیگ جوشان) با ظرفیت 3 لیتر میباشد. این دستگاه قابلیت اتصال مستقیم به اب شهری را دارا میباشد و بر روی بدنه‌ی این اسپرسو ساز یک دکمه‌ی خاموش …

  • نقد و بررسی محصول
  • مشخصات فنی

اسپرسوساز استوریا کامپکت تک گروپ ساخت کشور ایتالیا یک دستگاه اتوماتیک و یک اسپرسوساز صنعتی پیشرفته و قدرتمند میباشد. همچنین این محصول دارای بویلر(دیگ جوشان) با ظرفیت 3 لیتر میباشد.

این دستگاه قابلیت اتصال مستقیم به اب شهری را دارا میباشد و بر روی بدنه‌ی این اسپرسو ساز یک دکمه‌ی خاموش / روشن و یک اهرم چرخشی برای تنظیم بخار خروجی از نازل قرار داده شده است. قابلیت کارکرد این محصول با برق تک فاز میباشد.

اسپرسو ساز آستوریا دارای صفحه‌ی گرم کننده‌ فنجان و یک نازل بخار قوی می‌باشد که می‌توانید از آن جهت تهیه‌ نوشیدنی‌ های مختلف بهره ببرید.

دمای بویلر این دستگاه به وسیله‌ی یک ترموستات تنظیم کننده قابل کنترل می‌باشد که یک نمایشگر کنترل فشار نیز روی بدنه وجود دارد که مقدار فشار بویلر را به شما نشان می‌دهد.

شما می‌توانید توسط خروجی آب جوش و بصورت مستقیم از مبدل حرارتی دستگاه نیز آب جوش تهیه کنید. استوریا برند تولید کننده‌ی دستگاه‌های اسپرسو ساز صنعتی و حرفه‌ای می‌باشد که در این زمینه نیز به خوبی شناخته شده است.

این محصول دارای یکسال ضمانت و ده سال خدمات پس از فروش توسط شرکت ایرانا تجهیز میباشد.

اسپرسو ساز آستوریا کامپکت تک گروپ – Astoria Compact
Compact
نام Astoria
مدل Compact
ساخته شده در کشور ایتالیا
ابعاد ۴۳۰x460x340 mm
وزن 39 کیلوگرم
گارانتی 12 ماه
*
*