IranaTajhiz.com

اسپرسو ساز دالاکورته مینا Dalla Corte MINA

برند:

اسپرسو ساز دالاکورته مینا Dalla Corte MINA ساخته و طراحی شده در کشور ایتالیا و محصول شرکت دالاکورته – Dalla Corte می باشد . اسپرسو ساز دالاکورته مینا Dalla Corte MINA با بهترین کیفیت طراحی و ساخته شده‌اند ، بدنه ضد زنگ و طراحی شیک . دالاکورته بیشترین تمرکز خود …

  • نقد و بررسی محصول
  • مشخصات فنی

اسپرسو ساز دالاکورته مینا Dalla Corte MINA ساخته و طراحی شده در کشور ایتالیا و محصول شرکت دالاکورته – Dalla Corte می باشد . اسپرسو ساز دالاکورته مینا Dalla Corte MINA با بهترین کیفیت طراحی و ساخته شده‌اند ، بدنه ضد زنگ و طراحی شیک . دالاکورته بیشترین تمرکز خود را بر روی دقت در روند عصاره گیری معطوف کره است . با استفاده از برنامه ی مینا که بر روی گوشی نصب می شود ، می توانید قهوه اسپرسو خود را با توجه به سلیقه سفارشی نمایید . امکان تغییر در پارامترهای موثر عصاره گیری باعث می شود تا طعم هایی متنوع و دلنشین را تجربه نمایید .

اسپرسو ساز دالاکورته مینا Dalla Corte MINA با بیش هشتاد چرخش در ثانیه و جریان بی نقصی از آب گرم ، یک دوز کامل را در فنجان عصاره گیری می کند. . ظرفیت دستگاه اسپرسو ساز 14 لیتر می باشد . قدرت دستگاه اسپرسو ساز 4700 وات می باشد . وجود بویلر مسی درون دستگاه باعث ایجاد جریان مداوم گرما شده است .

اسپرسو ساز دالاکورته مینا Dalla Corte MINA
نام دستگاه اسپرسو ساز دالاکورته مینا Dalla Corte MINA
کد دستگاه MINA
شرکت سازنده دالاکورته – Dalla Corte
ساخته شده در کشور ایتالیا – Italy
گارانتی شده توسط ایرانا تجهیز
مدت گارانتی 12 ماه
ابعاد ۳۸۵x385x410 mm
وزن 33 Kg
قابلیت کارکرد برق
آموزش دستگاه دارد
سرویس و نگهداری دارد
*
*