IranaTajhiz.com

اسپرسو ساز سن رمو کافه ریسر Sanremo Cafe Racer

برند:

سن‌رمو ، اسپرسو ساز سن رمو کافه ریسر Sanremo Cafe Racer را با الهام از موتورسیکلت‌های محبوبی با همین نام طراحی و تولید کرده است . Sanremo برند ایتالیایی است که بیش از ۴۰ سال در زمینه‌ی تولید اسپرسو سازهای صنعتی فعالیت دارد . بدلیل کارایی بالای این دستگاه می …

  • نقد و بررسی محصول
  • مشخصات فنی

سن‌رمو ، اسپرسو ساز سن رمو کافه ریسر Sanremo Cafe Racer را با الهام از موتورسیکلت‌های محبوبی با همین نام طراحی و تولید کرده است . Sanremo برند ایتالیایی است که بیش از ۴۰ سال در زمینه‌ی تولید اسپرسو سازهای صنعتی فعالیت دارد . بدلیل کارایی بالای این دستگاه می توان از آن بدون هیچ افت حرارت یا فشار در مدت زمان بالایی استفاده کرد و حجم زیادی نوشیدنی قهوه در مدت زمانی کوتاه تهیه نمود .

این اسپرسو ساز مجهز به ۴ بویلر ۱/۵ لیتری است که می توانید برای هر گروپ دمای متفاوتی را تنظیم نماید . میزان حجم هر بار قهوه را با استفاده از هر گروپ می‌توانید بصورت جداگانه تعیین کنید .

اسپرسو ساز سن رمو کافه ریسر دارای نمایشگر های زمان، دما و حجم بر روی هر گروپ ، پمپ حجمی با دبی ۳۰۰ لیتر در ساعت و سیستم شستشوی خودکار است . همچنین قادر به به ذخیره ۴ پروفایل بر روی هر گروپ را داراست .

اسپرسو ساز سن رمو کافه ریسر Sanremo Cafe Racer
نام دستگاه اسپرسو ساز سن رمو کافه ریسر Sanremo Cafe Racer
کد دستگاه Cafe Racer
شرکت سازنده سن رمو – Sanremo
ساخته شده در کشور ایتالیا – Italy
گارانتی شده توسط ایرانا تجهیز
مدت گارانتی 12 ماه
ابعاد ۱۰۵۷x702x534 mm
وزن 118 Kg
قابلیت کارکرد برق
آموزش دستگاه دارد
سرویس و نگهداری دارد
*
*