IranaTajhiz.com

اسپرسو ساز کنتی Conti Monte Carlo

Monte Carlo

برند: Conti

شرکت کورتیس در سال 1941 توسط Wilbur Curtis صنعتگر امریکایی در لس انجلس امریکا تاسیس شد. ابتکارهای منحصر به فرد وی در تولید ابزار دم اوری قهوه به همراه دانش اقتصادی او باعث شد تا این شرکت به سرعت به بزرگترین شرکت تولید کننده دستگاه های قهوه ساز حرفه ای …

  • نقد و بررسی محصول
  • مشخصات فنی

شرکت کورتیس در سال 1941 توسط Wilbur Curtis صنعتگر امریکایی در لس انجلس امریکا تاسیس شد. ابتکارهای منحصر به فرد وی در تولید ابزار دم اوری قهوه به همراه دانش اقتصادی او باعث شد تا این شرکت به سرعت به بزرگترین شرکت تولید کننده دستگاه های قهوه ساز حرفه ای تبدیل شود.

هم اکنون بعداز گذشت بیش از 76سال این شرکت با در اختیار داشتن بیشترین دانش و تجربه حرفه ای و مهمترین تکنولوژی های انحصاری این صنعت به عنوان برندی پیشرو در بازار قهوه سازهای حرفه ای شناخته میشود.

دستگاه اسپرسو ساز Conti Monte Carlo را می توان بهترین و با کیفیت ترین اسپرسو ساز شرکت Conti به حساب آورد. اسپرسو ساز مونته کارلو Monte Carlo با بازده بسیار بالا با استفاده از تکنولوژِی Pre-heated water این دستگاه را از دیگر رقبای خود متمایز می سازد. اسپرسو ساز کنتی دارای اکو مدجهت کاهش مصرف انرژی است.

دارای پایه های قابل تنظیم جهت جایگیری مناسب در فضاهای با مساحت های مختلف می باشد. این دستگاه ۴۵۰۰-۱۱۵۰۰ وات قدرت دارد. تنظیمات داخل صفحه نمایش لمسی به شما امکان تنظیم حجم نوشیدنی, شستشوی اتوماتیک گروپ هدها و کنترل جریان آب خروجی از هدگروپ ها را می دهد. اسپرسو ساز کنتی دارای محافظ المنت Klixon است که باعت افزایش طول عمر المنت می شود. شیر بخار اهرمی, دو نازل برای آب داغ که باعت تبات دمایی گروپ هدها می شود. تال کاپ و باریستا لایت از دیگر ویژگی هایی است که جلوه ی ویژه ای به دستگاه می دهد از دیگر ویژگی های این دستگاه به شمار می رود.

اسپرسو ساز کنتی Conti Monte Carlo
Monte Carlo
نام دستگاه Conti Monte Carlo
کد دستگاه Monte Carlo
شرکت سازنده Conti
ساخته شده در کشور Monacco
گارانتی شده توسط ایرانا تجهیز
مدت گارانتی 1 سال
ابعاد 870x620x570 mm
وزن 70KG
قابلیت کارکرد برق
آموزش دستگاه دارد
سرویس و نگهداری دارد
*
*