IranaTajhiz.com

اسیاب قهوه مازر مدل Mazzer Kold Electronic

Kold Electronic

برند: MAZZER

مازر ( Mazzer ) یک برند ایتالیایی میباشد که تولید کننده‌ی آسیاب قهوه و تجهیزات مربوط با آن است که بیش از یک قرن در این عرصه حضور دارد. آسیاب قهوه مازر مدلKold Electronic در دسته‌ی آسیاب‌های نیمه صنعتی قرار می‌گیرد. این آسیاب قهوه دارای توانی 900 وات بوده و …

  • نقد و بررسی محصول
  • مشخصات فنی

مازر ( Mazzer ) یک برند ایتالیایی میباشد که تولید کننده‌ی آسیاب قهوه و تجهیزات مربوط با آن است که بیش از یک قرن در این عرصه حضور دارد.

آسیاب قهوه مازر مدلKold Electronic در دسته‌ی آسیاب‌های نیمه صنعتی قرار می‌گیرد. این آسیاب قهوه دارای توانی 900 وات بوده و برای مصارف زیاد و متوسط کاملا مناسب می‌باشد.

تیغه‌های این دستگاه از نوع مخروطی بوده و سرعت گردش آنها بصورت آهسته و میانگین بین 420 تا 500 دور در دقیقه میباشد که همین موضوع آن را برای مصارف بالا و صنعتی مناسب کرده است. عملکرد این محصول به صورت اتوماتیک ( On-demand ) بوده و فاقد دوزر می‌باشد. در قسمت بالای آسیاب هاپر یا همان محفظه‌ی دانه قهوه قرار دارد که ظرفیت آن 1.5 کیلوگرم است.

در سمت چپ دستگاه یک اهرم چرخشی قرار گرفته  که توسط آن می‌توانید درجه‌ی آسیاب خود را تنظیم کنید. این دستگاه توانایی آسیاب قهوه از درجه‌ی زبر که مخصوص دستگاه‌های فیلتری است تا درجه‌ی نرم ( مخصوص اسپرسو ) را دارا می‌باشد.

در قسمت پایین‌تر آن Control panel اتوماتیک دستگاه قرار دارد که بر روی آن دکمه‌ی فهرست و تنظیم دوز قهوه که شامل سینگل و دبل می‌باشد قرار گرفته است. همچنین دو دکمه‌ی مثبت و منفی برای شمارش تعداد شات‌های قهوه نیز تعبیه شده است. با استفاده از تنظیم دوز اتوماتیک این دستگاه می‌توانید به سرعت و با دقت بالا، قهوه‌ی آسیاب شده‌ی خود را تحویل اماده کنید. زیر این محفظه یک نگهدارنده تعبیه شده است که باید پورتا فیلتر خود را در آن قرار دهید، سرانجام با توجه به دوز انتخاب شده، قهوه‌ی آسیاب شده درون آن ریخته می‌شود. کلید روشن / خاموش کردن دستگاه نیز در سمت چپ آن قرار گرفته است.

همچنین یک سینی برای این آسیاب در نظر گرفته شده که از کثیف شدن محیط جلوگیری می‌کند. سیستم تهویه‌ی این آسیاب بسیار قوی بوده بطوریکه هم باعث خنک نگه داشتن موتور دستگاه و هم ظرف آسیاب آن می‌شود.

این محصول دارای یکسال ضمانت و ده سال خدمات پس از فروش توسط شرکت ایرانا تجهیز میباشد.

اسیاب قهوه مازر مدل Mazzer Kold Electronic
Kold Electronic
مدل Kold Electronic
نام اسیاب قهوه مازر
نوع تیغه مخروطی (Conical)
قطر تیغه 71 mm
توان (وات) 900
تعداد دور در دقیقه 420 تا 500 دور
جنس تیغه فولاد ضد زنگ
ابعاد 48 * 24 * 70 سانتی‌متر
وزن(Kg) 30
گنجایش مخزن قهوه(kg) 1.5
گارانتی 12ماه
*
*