IranaTajhiz.com

اسیاب قهوه مازر Mazzer super jolly

super jolly

برند: Mazzer

مازر ( Mazzer ) یک برند ایتالیایی میباشد که تولید کننده‌ی آسیاب قهوه و تجهیزات مربوط با آن است که بیش از یک قرن در این عرصه حضور دارد. آسیاب قهوه مازر مدل Super Jolly در دسته‌ی آسیاب‌های نیمه صنعتی قرار می‌گیرد. این آسیاب قهوه دارای توانی 350 وات بوده …

  • نقد و بررسی محصول
  • مشخصات فنی

مازر ( Mazzer ) یک برند ایتالیایی میباشد که تولید کننده‌ی آسیاب قهوه و تجهیزات مربوط با آن است که بیش از یک قرن در این عرصه حضور دارد.

آسیاب قهوه مازر مدل Super Jolly در دسته‌ی آسیاب‌های نیمه صنعتی قرار می‌گیرد. این آسیاب قهوه دارای توانی 350 وات بوده و برای مصارف نرمال کاملا مناسب می‌باشد.

عملکرد این آسیاب بصورت دستی و دارای دوزر می‌باشد. در قسمت بالای قیف دانه قهوه قرار دارد که ظرفیت آن 1.2 کیلوگرم است. در زیر هاپر یک اهرم چرخشی قرار دارد که توسط آن می‌توانید درجه‌ی آسیاب خود را تنظیم کنید. این دستگاه توانایی آسیاب قهوه از درجه‌ی زبر که مخصوص دستگاه‌های فیلتری است تا درجه‌ی نرم ( مخصوص اسپرسو ) را دارا می‌باشد. در قسمت پایین‌تر آن دوزر ( محفظه‌ی قهوه آسیاب شده ) قرار دارد که تا 280 گرم پودر قهوه را درون خود قادر است جای دهد. شما برای هر بار تهیه‌ی قهوه نیازی به آسیاب مجدد دانه قهوه ندارید و می‌توانید قهوه‌ی آسیاب شده را درون دوزر قرار دهید. زیر این محفظه یک نگهدارنده تعبیه شده که باید پورتا فیلتر خود را در آن قرار داده و اهرم دوزر را بچرخانید تا مقدار قهوه‌ای که نیاز دارید درون پورتا فیلتر ریخته شود. کلید روشن / خاموش کردن دستگاه نیز در سمت چپ آن قرار گرفته است. همچنین یک سینی برای این آسیاب در نظر گرفته شده که از کثیف شدن محیط جلوگیری می‌کند.

این محصول دارای یکسال ضمانت و ده سال خدمات پس از فروش توسط شرکت ایرانا تجهیز میباشد.

اسیاب قهوه مازر Mazzer super jolly
super jolly
نام اسیاب قهوه مازر
مدل super jolly
نوع عملکرد آسیاب اسیاب دوزر دار (دستی)
طول 24 سانتی متر
عمق 42 سانتی متر
ارتفاع 61 سانتی متر
وزن خالص (Kg) 14
توان(وات) 350
ظرفیت قیف 1.2 کیلوگرم
ظرفیت دوزر 280 گرم
گارانتی 12ماه
*
*