IranaTajhiz.com

اسیاب قهوه یوریکا مدل Mignon Istantaneo

Mignon Istantaneo

برند: Eureka

اسیاب قهوه یوروکا مدل Mignon Istantaneo محصولی با کیفیت و با دوام ساخت کشور ایتالیا میباشد. نوع عملکرد این دستگاه به صورت اتوماتیک بوده و با بدنه فلزی و اندازه کوچک خود قابلیت های خوبی برای تبدیل شدن به یک آسیاب حرفه ای و مناسب برای قهوه خورهای حرفه ای …

  • نقد و بررسی محصول
  • مشخصات فنی

اسیاب قهوه یوروکا مدل Mignon Istantaneo محصولی با کیفیت و با دوام ساخت کشور ایتالیا میباشد.

نوع عملکرد این دستگاه به صورت اتوماتیک بوده و با بدنه فلزی و اندازه کوچک خود قابلیت های خوبی برای تبدیل شدن به یک آسیاب حرفه ای و مناسب برای قهوه خورهای حرفه ای و نیز استفاده در کافی شاپ ها را داراست .

با این آسیاب یکنواختی اندازه آسیاب شدن دانه های قهوه تان ، همیشه تضمین خواهد شد و بدلیل ویژگی میکرومتریکال غیر پله ای بودن درجه آسیاب شما قادر خواهید بود که هر درجه و سایزی از آسیاب قهوه را بدست آورده و انواع دم آوری قهوه ( مانند پور اور ؛ دریپ ؛ اسپرسو ؛ ترک ) را و هر نوع دم آوری ای که در این بازه قراردارد را با این آسیاب تجربه کنید.

یوروکا میگنون ایستانتانئو ؛ مدلی کاملا کم صدا است و با درجه صدای ۷۳ دسیبل تا بحال اعتراضی از داشتن Noice و صدای زیاد این مدل آسیاب نشده است. تمیز کردن آن براحتی و با یک قلموی کوچک امکان پذیر است ؛ همچنین بدلیل شکل قرارگیری تیغه های آسیاب و اینکه تیغه پایینی در تنظیم درجه آسیاب نقش دارد ، براحتی با جداساختن تیغه بالایی آسیاب بدون اینکه درجه آسیاب تغییر کند و تنظیمات شما بهم بریزد ؛ میتوانید عملیات تمیز کردن دستگاه را انجام دهید.

پایه نگه دارنده پورتافیلتر در این آسیاب ؛ امکان قراردادن پورتافیلتر را بر زیر نازل خروجی قهوه آسیاب شده و در نتیجه راحتی کاربر دستگاه را فراهم می نماید. در آخر ؛ آسیاب قهوه یوروکا مدل MIGNON ISTANTANEO با وجود کوچکی خود برای کاربری صنعتی ساخته شده است و شما می توانید مانند یک تانک از آن کار بکشید!

این محصول دارای یکسال ضمانت و ده سال خدمات پس از فروش توسط شرکت ایرانا تجهیز میباشد.

اسیاب قهوه یوریکا مدل Mignon Istantaneo
Mignon Istantaneo
نام اسیاب قهوه یوروکا
مدل Mignon Istantaneo
نوع عملکرد اتوماتیک
ساخت کشور ایتالیا
ابعاد (طول*عرض*ارتفاع) 41*20*13 سانتی متر
قطر تیغه 50 سانتی متر
وزن 4.5 کیلوگرم
توان(وات) 260
خروجی 3.2 کیلوگرم در ساعت
تعداد دور در دقیقه 1350
گارانتی 12 ماه
*
*