IranaTajhiz.com

فر پیتزای ریلی هرماگی Hermagi 1154

1154

برند: Hermagi

در فر پیتزای ریلی هرماگی Hermagi 1154 از هوای گرم با سرعت و فشار زیاد که توسط جت های کوچک ایجاد می شود جهت پخت غذا استفاده می گردد. هوای گرم تحت فشار غذا را احاطه نموده و باعث پخت سریعتر آن می شود. این مزیت باعث گرم کردن، پخت و …

  • نقد و بررسی محصول
  • مشخصات فنی

در فر پیتزای ریلی هرماگی Hermagi 1154 از هوای گرم با سرعت و فشار زیاد که توسط جت های کوچک ایجاد می شود جهت پخت غذا استفاده می گردد. هوای گرم تحت فشار غذا را احاطه نموده و باعث پخت سریعتر آن می شود. این مزیت باعث گرم کردن، پخت و طبخ غذا ۲ الی ۴ برابر سریعتر از فرهای معمولی می گردد و این بستگی به نوع غذا در حال طبخ دارد . دمای قابل تنظیم در یک گستره وسیع برای پخت سریع باعث پخت یکنواخت غذا در این نوع فر می شود. حرکت کانوایر باسرعت قابل تنظیم از ابتدا به انتهای دستگاه باعث ایجاد یک تداوم در ورودی غذای خام در ابتدای کانوایر و خروج همزمان غذای پخته از انتهای کانوایر می گردد.

در فر پیتزای Hermagi 1154 انرژی لازم برای پخت غذا توسط گاز و حرکت کانوایر توسط موتور برقی صورت می گیرد. رنج دمای لازم برای پخت پیتزا از ۱۲۱ تا ۳۰۲ درجه سانتیگراد می باشد و زمان پخت غذا ۳ تا ۱۰ دقیقه طول می کشد که هر دو قابل تنظیم است.

 

فر Hermagi 1154 مشابه دستگاه Impinger1154 شرکت لینکلن آمریکا می باشد و جهت مصرف در داخل ایران باز طراحی و ساخته شده است.

فر پیتزای ریلی هرماگی Hermagi 1154
1154
نام دستگاه Hermagi 1154
کد دستگاه 1154
شرکت سازنده Hermagi
ساخته شده در کشور Iran
گارانتی شده توسط ایرانا تجهیز
مدت گارانتی 1 سال
ابعاد 144x100x105
وزن -
قابلیت کارکرد برق
آموزش دستگاه دارد
سرویس و نگهداری دارد
*
*