IranaTajhiz.com

ماشین ظرفشویی ۵۴۰ بشقاب سیلانوس Silanos Dishwasher

برند:

ماشین ظرفشویی سیلانوس ۵۴۰ بشقاب Silanos Dishwasher مجهز به سیستم تمیزکننده فیلتر آسان با رویه جداگانه هود و توزیع کننده مایع جلاء دهنده برای پنل های کناری ، در ، جلو و کنترل پنل و مخرن شستشو استیل ضد زنگ سری ۳۰۴ می باشد. این ماشین ظرف شویی دارای دو چرخه …

  • نقد و بررسی محصول
  • مشخصات فنی

ماشین ظرفشویی سیلانوس ۵۴۰ بشقاب Silanos Dishwasher مجهز به سیستم تمیزکننده فیلتر آسان با رویه جداگانه هود و توزیع کننده مایع جلاء دهنده برای پنل های کناری ، در ، جلو و کنترل پنل و مخرن شستشو استیل ضد زنگ سری ۳۰۴ می باشد. این ماشین ظرف شویی دارای دو چرخه شستشو 180 یا 120 ثانیه ای ، پمپ شستشوی سافت استارت برای جلوگیری از شکستگی ظروف و یا لیوانها می باشد. گرمکن فشاری توکار به اندازه ای کوچک شده و داخل دستگاه قرار گرفته است تا تضمین کننده افزایش دمای آب ورودی ۵۰ درجه سانتیگرادی را تا حداقل دمای آبکشی ۸۲ درجه سانتیگراد بجهت آبکشی بهداشتی باشد.

قابلیت جداسازی بازوهای شستشو یا آبکشی بصورت آسان و امکان تعمیر و نگهداری بسیار ساده از قسمت جلو از دیگر ویژگی های ماشین ظرفشویی Silanos Dishwasher می باشد.

 

 

سیلانوس ارائه دهنده انواع تجهیزات شستشو و ماشین ظرفشویی (مکانیکی و الکترونیکی) برای آشپزخانه های صنعتی با گواهینامه های رسمی، در اروپا مشغول به فعالیت می باشد.

ماشین ظرفشویی ۵۴۰ بشقاب سیلانوس Silanos Dishwasher
نام دستگاه ماشین ظرفشویی ۵۴۰ بشقاب سیلانوس – Silanos Dishwasher
کد دستگاه ۵۴۰
شرکت سازنده سیلانوس – Silanos
ساخته شده در کشور ایتالیا – Italy
گارانتی شده توسط ایرانا تجهیز
مدت گارانتی ۱۲ ماه
ابعاد ۵۷۰×۶۱۰×۸۳۰ cm
وزن -
قابلیت کارکرد برق
آموزش دستگاه دارد
سرویس و نگهداری دارد
*
*