IranaTajhiz.com

مخلوط کن همیلتون بیچ مدل HBH755

HBH755

برند: Hamilton

مخلوط کن همیلتون بیچ مدل HBH755 یک بلندر با کیفیت و کاربردی محصولی از برند آمریکایی همیلتون بیچ می‌باشد. این مخلوط کن یک پارچ مدرج با ظرفیت 1.4 لیتر میباشد که قابلیت جدا شدن از بدنه‌ی دستگاه را نیز دارا میباشد. قدرت موتور این دستگاه 1 اسب بخار و بر …

  • نقد و بررسی محصول
  • مشخصات فنی

مخلوط کن همیلتون بیچ مدل HBH755 یک بلندر با کیفیت و کاربردی محصولی از برند آمریکایی همیلتون بیچ می‌باشد. این مخلوط کن یک پارچ مدرج با ظرفیت 1.4 لیتر میباشد که قابلیت جدا شدن از بدنه‌ی دستگاه را نیز دارا میباشد.

قدرت موتور این دستگاه 1 اسب بخار و بر روی بدنه‌ی این بلندر دو دکمه‌ی سوییچی خاموش / روشن شدن دستگاه و کم / زیاد کردن سرعت قرار داده شده که دسترسی شما را راحت کرده است. همچنین یک دکمه‌ی چرخشی نیز وجود دارد که جهت تنظیم زمان قرار داده شده و شما توسط آن می‌توانید از 5 تا 40 دقیقه برنامه‌ریزی کنید.

تیغه‌ی این بلندر از جنس استیل ضد زنگ بوده و به چهار قسمت تقسیم شده است. با استفاده از این مخلوط کن می‌توانید انواع ترکیبات مختلف را به سرعت  تهیه کنید. همیلتون بیچ ( Hamilton Beach ) برند سازنده‌ی انواع لوازم آشپزخانه‌ی با کیفیت می‌باشد که دفتر مرکزی آن در ایالت متحده قرار دارد و محصولات آن در سراسر جهان شناخته شده است.

این دستگاه دارای یکسال ضمانت و ده سال خدمات پس از فروش توسط شرکت ایرانا تجهیز میباشد.

مخلوط کن همیلتون بیچ مدل HBH755
HBH755
نوع محصول مخلوط کن(Blender)
برند Hamilton
ابعاد : طول × عرض × ارتفاع ۴۷ × ۲۸٫۶ × ۲۱٫۶سانتیمتر
ولتاژ ۲۲۰-۲۴۰V (تک فاز)
قدرت و توان (وات) 1000 وات
وزن خالص 6/3 کیلوگرم
ظرفیت 1/4 لیتر
قدرت موتور 3 اسب بخار
گارانتی 12 ماه
*
*