IranaTajhiz.com

پودر سوخاری مرینت نرمال

برند:

گروه ایرانا تجهیز با تهیه مواد اولیه فست فود توسط مجموعه ای از متخصصین در این زمینه توانسته است طعم های برتر با ذائقه ایرانی را در کنار هم قرار دهد تا شما مشتری گرامی بتوانید بهترین طعم سازگار با ذائقه خود و مشتریان خود را انتخاب نمایید. پودر سوخاری …

  • نقد و بررسی محصول
  • مشخصات فنی

گروه ایرانا تجهیز با تهیه مواد اولیه فست فود توسط مجموعه ای از متخصصین در این زمینه توانسته است طعم های برتر با ذائقه ایرانی را در کنار هم قرار دهد تا شما مشتری گرامی بتوانید بهترین طعم سازگار با ذائقه خود و مشتریان خود را انتخاب نمایید. پودر سوخاری مرینت نرمال برای تهیه مرغ کنتاکی استفاده می شود.

قبل از خرید پودر سوخاری مرینت نرمال شما باید بتوانید میزان مصرف خود را مشخص کرده و از آنجا که پودر سوخاری مرینت نرمال در انواع مختلف عرضه می گردد قابلیت ترکیب با مقدار متغیری از آرد را دارا می باشد. میزان سفارش پودر سوخاری ( مرینت نرمال ) بر حسب کیلو محاسبه شده و شما مشتریان گرامی گروه ایرانا تجهیز می توانید به صورت رایگان از تست پودرسوخاری مرینت نرمال استفاده نمایید. جهت دریافت پودر رایگان کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید تا مشاوران ما با شما تماس حاصل نمایند.

پودر سوخاری مرینت نرمال
*
*